Kids

Došao nam je Sveti Nikola

Kids

Došao nam je Sveti Nikola

Dana 6. prosinca u našem vrtiću je bio veseo i radostan dan. Sobama je odjekivao smijeh, pjesma i ples. U vrtić je stigao Sv.  Nikola i donio mnogo poklona. Jutarnjim dolaskom u vrtić svatko je svoju papučicu u prozoru tražio. Malo jutarnje iznenađenje, slatkiš za svako dijete i pokloni za skupinu. Malo kasnije dok smo se igrali i zabavljali stigao je i sam Sv. Nikola osobno. Pozdravio djecu, družio se s njima, pjevao i plesao i jako važno da ne zaboravimo darivao djecu poklonima. Sreći nije bilo kraja, u znak zahvalnosti djeca su mu pjevala i recitirala pjesmice koje su naučili sa svojim odgojiteljicama, dok su ga strpljivo čekali. Sv. Nikola hvala ti za darove i veselje koje si nam priuštio. Obećavamo ti da ćemo i dalje biti dobri, slušati svoje roditelje i tete u vrtiću. Vidimo se nagodinu. Pozdrave ti šalju tvoji prijatelji iz vrtića Jaglac.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?