Kids

Edukacija djece u području zaštite i spašavanja

Kids
Naslovna

Edukacija djece u području zaštite i spašavanja

UTORAK 05.10. SU NAS POSJETILI VRLO ZANIMLJIVI GOSTI…ISPRED UREDA CIVILNE ZAŠTITE OSIJEK, ODRŽANA JE EDUKACIJA DJECE, SUKLADNO NACIONALNOM PROGRAMU U PODRUČJU ZAŠTITE I SPAŠAVANJA TE OPASNOSTI OD MINA. CILJ EDUKACIJE JE UPOZNATI DJECU, KROZ ANIMIRANU PREZENTACIJU I UZ NJIHOVO AKTIVNO SUDJELOVANJE S JEDINSTENIM EUROPSKIM BROJEM 112 POUČITI IH KAKO POSTUPATI U SLUČAJU DA IH ZATEKNE: POŽAR, POTRES, POPLAVA, PRONALAZAK MINSKO EKSPLOZIVNIH SREDSTAVA I DRUGIH NEPOGODA. EDUKACIJU PROVODI URED CIVILNE ZAŠTITE OSIJEK, PREDSTAVNICI POLICIJE, VATROGASACA, OPERATIVNA SNAGA CIVILNE ZAŠTITE (HGSS). BILO NAM JE ZAISTA ZANIMLJIVO I POUČNO… NAUČILI SMO KOJI BROJ TREBAMO ZAVTI, AKO SE NAĐEMO U NEVOLJI I AKO S NAMA NEMA NIKOG ODRASLOG U BLIZINI… JOŠ JEDNOM IM SE ZAHVALJUJEMO. I VESELIMO NOVIM SUSRETIMA….
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?