Kids

LJUBAV DJECI PRIJE SVEGA

Kids

LJUBAV DJECI PRIJE SVEGA

 

U tjednu od 3. listopada do 7. listopada u dječjem vrtiću obilježili smo “Dječji tjedan”. Vođeni prepoznatljivim motom dječjeg tjedna “Ljubav djeci prije svega” tjedan je bio ispunjena zanimljivim dječjim aktivnostima, pjesmama i druženjima. Svaka skupina je na svoj način obilježila tjedan posvećen djeci. Povodom ovog tjedna starije odgojne skupine zajedno sa svojim odgojiteljicama ugostile su prve razrede OŠ J.J. Strossmayera te zajedno pogledale igrokaz koje su pripremile odgojiteljice na temu “Djeca svijeta”. Zajedničkim druženjem  posebno smo se posvetili osvještavanju djece prihvaćanjem različitosti i pravima koje djeca imaju. Tako da su iz tih dječjih prava nastali njihovi veseli, obojani dlanovi s porukama za odrasle.

Djeca imaju pravo na:

  • igru
  • ljubav
  • prijateljstvo
  • utjehu
  • igračku
  • sreću
Facebook
Twitter
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?