Kids

O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja o rezultatu izbora

Kids
Naslovna

O B A V I J E S T kandidatima sudionicima natječaja o rezultatu izbora

DJEČJI VRTIĆ JAGLAC
K. A. STEPINCA 3.
ĐURĐENOVAC 31 511
KLASA: 602-05/21-01/1
UR. BROJ: 2149/16-01-21-1

Đurđenovac, 25. ožujak 2021.

Na temelju članka 26. točka 2. i 3. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N N 10/97., 107/07., 94/13., i članka 41. Statuta Dječjeg vrtića Jaglac Đurđenovac, a povodom raspisanog natječaja koji je objavljen 15. ožujka 2021. na oglasnoj ploči Dječjeg vrtića i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Našice, radi zasnivanja radnog odnosa na radno mjesto odgojitelja, dostavlja se slijedeća:

O B A V I J E S T

kandidatima sudionicima natječaja o rezultatu izbora

Na temelju Odluke o izboru kandidata za radno mjesto odgojitelja, Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Jaglac Đurđenovac. IVANA BOLJKOVAC, izabrana je za rad na određeno vrijeme, na radnom mjestu odgojitelja produženog boravka , do povratka radnice s porodnog dopusta.

 

RAVNATELJICA:

Renata Plečić

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?