Kids

Obilježavanje Dana općine Đurđenovac u dječjem vrtiću “Jaglac”

Kids

Obilježavanje Dana općine Đurđenovac u dječjem vrtiću “Jaglac”

Uoči obilježavanja Dana općine  Đurđenovac djeca su zajedno sa svojim tetama ovaj tjedan sudjelovala u različitim aktivnostima. Djeca su sudjelovala u različitim likovno – kreativnim aktivnostima (izložba radova), ukrašavanju pločnika mjesta Đurđenovca kredama, uređenju dvorišta dječjeg vrtića cvijećem, posjeti nogometnom klubu Đurđenovac te na kraju tjedna i sudjelovanju u dječjem vrtićkom maratonu. Osmijeh, radost i veselje odzvanjali su našim vrtićem. “U dječjem vrtiću Jaglac pod pogledom budnim svoje brižne tete igra se u vrtiću svako malo dijete. Pjesma, smijeh, veselje kroz prozor se čuje, a vrtićke sobe ko košnice bruje.”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?