Kids

Svečanost ispraćaja vrtićanaca – malih maturanata

Kids

Svečanost ispraćaja vrtićanaca – malih maturanata

Danas, 6.6.2024. ispred DV Jaglac Đurđenovac, održana je prigodna svečanost ispraćaja naših vrtićanaca – malih maturanata, kojih je ove godine 34.

Nazočne je pozdravila v.d.ravnateljica Ana Galetić, mag.prim.educ. i zahvalila se roditeljima na suradnji i razumijevanju, a svim malim maturantima je poželjela uspješno daljnje školovanje. Istaknula je da se nada da će im ovo vrijeme provedeno u vrtiću, biti korisno i ostati u lijepom sjećanju, te da će se uvijek s radošću sjetiti svojih odgajateljica i prijatelja iz vrtića. Posebno se zahvalila odgajateljici Gordani Bodiš i asistentici Dubravki Babić iz skupine “Zvjezdice” i odgajateljici Danijeli Koljđeraj iz skupine “Ježići” na predanom radu i trudu s djecom. Mali maturanti su izveli prigodan program, a za kraj su im podijeljene diplome.

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?