Kids

Tinker Labs Našice

Kids

Tinker Labs Našice

U suradnji s “Tinker Labs Našice” jučer je u posjet skupini “Sunce” došla učiteljica Jagoda Bulka. Tinker Labs nudi jedinstven Steam pristup koji uključuje znanost, tehnologiju, inženjerstvo, umjetnost i matematiku eksperimente i praktično učenje koje je neophodno za  budući uspjeh svakog djeteta. Učiteljica Jagoda nam je pokazala kako izgleda jedan njihov sat zabavnih eksperimenta i način na koji djeca kroz igru uče i dolaze do određenih spoznaja iz svijeta koji nas okružuje. Skupina sunce okušala su se u izradi ljigavca (slime) te na edukativan način usvojila znanje o različitim agregatnim stanjima. Učiteljica Jagodan je svojim dolaskom razveselila buduće školarce koji su joj u znak zahvale zapjevali i zaplesali svoju omiljenu pjesmu, a na kraju smo se svi zajedno počastili.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Naše objave

Kako uključiti Vaše dijete u vrtić Jaglac?